Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

BASICO A. PRZYBYSZ I M. KOŚCIKIEWICZ sp.j.

22,0026,00 brutto / godz.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Jana Pawła II 19

Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami i wytycznymi Szefa Kuchni,

  • racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,

  • dbanie o odpowiednią estetykę potraw,

  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,

  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych,

  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań powierzonych przez Szefa kuchni wynikających ze specyfikacji zajmowanego stanowiska,

  • informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach,

  • zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, w szczególności o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z kuchnią włoską,

  • dyspozycyjność,

  • sumienność,

  • uczciwość,

To oferujemy

  • dobre i stabilne wynagrodzenie,

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole,

O nas

Basico to miejsce z wieloletnią tradycją, posiadające dwie restauracje w Warszawie. Zgodnie z nazwą jest to prosta kuchnia z daniami Morza Śródziemnego, z przewagą potraw włoskich. Właścicielem jest Adam Przybysz pełniący jednocześnie funkcję szefa kuchni wraz ze znanym muzykiem Markiem Kościkiewiczem, który stworzył zespół DeMONO.

Nowo powstający projekt to połączenie restauracji i sceny koncertowej, gdzie odbywać się będą wydarzenia kulturalno-muzyczne z najlepszymi polskimi artystami.