Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

GASTRO EVENT s.c.

20,0030,00 brutto / godz.
  • Starowiejska 7, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Starowiejska 7

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • odpowiednia produkcja spożywcza z zakresu kuchni meksykańskiej

  • dbanie o standardy higieniczne i sanitarne

  • utrzymanie czystości

  • robienie zamówień i zgłaszanie braków towarowych

  • delegowanie zadań pracownikom na niższym szczeblu

  • realizacja zamówień wedle określonych zasad i receptur

Nasze wymagania

  • kultura pracy

  • doświadczenie na stanowisku kucharza

  • profesjonalizm

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • dobrą, profesjonalną atmosferę

  • elastyczny grafik

  • możliwość rozwoju / wejścia w struktury firmy

  • umowę

  • pieniądze zawsze na czas

  • praca w międzynarodowym zespole

O nas

Dos Amigos RUMIA, UL. STAROWIEJSKA 7

TO NASZ KONCEPT RESTAURACYJNY, GDZIE ODWIEDZAJĄCY NAS NA MIEJSCU GOŚĆ MA DO DYSPOZYCJI ROZBUDOWANĄ KARTĘ MENU, WZBOGACONĄ O PYSZNE DANIA KUCHNI MEKSYKAŃSKIEJ, TAKIE JAK FAJITA CZY ENCHILADA, A TAKŻE MOCNE ALKOHOLE I DRINKI PRZYGOTOWANE NA ICH BAZIE.

JEST TO MIEJSCE W KTÓRYM BEZ PROBLEMU MOŻNA ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ.