Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Śląska Kompania Przemysłowo Handlowa Stef Pol Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rybnicka 73a

Rzuchów (pow. raciborski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków według menu restauracji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku pracy

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • prawo jazdy kat B

  • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego