Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

GERMANSTREETFOOD.COM sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 9
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Praca będzie od g.12 w południe do g.06 rano ( sezon letni ) na 2 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Bohaterów Monte Cassino 60

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy kucharzy do małej gastronomi którą będziemy dzielić na 2 grupy ( kuchnia uliczna Polska i kuchnia uliczna Niemiecka ).

  • Szczególnie szukamy osób z doświadczeniem przy przygotowywaniu KEBAB i dla osób z doświadczeniem będą wyższe wynagrodzenia.

  • Dla osób bez doświadczenia w przygotowywaniu KEBAB wyślemy do Niemiec na kilku dniowe szkolenie lub osoby te będą przygotowywać inne dania.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w gastronomii

To oferujemy

  • Pracę w Sopocie od ok 10 Lipca z możliwością bezpłatnego zakwaterowania dla osób przyjezdnych.

  • Elastyczny czas pracy ( będziemy dopasowywać pomiędzy pracownikami ).

  • Możliwość rozwoju w firmie i możliwość otrzymania premii za dobre wyniki całej zmiany.

  • Szkolenia w Niemczech.

  • Dobre stawki wynagrodzenia ( wyższe od tych oferowanych przez inne lokale gastronomiczne w Sopocie ) .

O nas

Firma od 2022 roku buduje sieć lokali z smacznymi, niedrogimi daniami ( uliczne jedzenie) oraz designe marki będzie w stylu Oktoberfest. Firma na stałe będzie zatrudniała także hostessy promujące markę. Pierwszy lokal powstaje w Sopocie. Kolejne powstaną w ciągu roku w następnych miastach w Polsce a także są plany ekspansji zagranicznej ( między innymi USA ). W przypadku Sopotu firma rozpoczyna współpracę gastronomiczną z klubami ( dyskoteki, puby ) dlatego lokal w sezonie letnim będzie czynny do g.06 rano. Poza sezonem letnim 3 dni w tygodniu do g.06 rano. Pozostałe dni do g.22.