Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

PIMEKO sp.j.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 11.00 - 22.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Bohaterów Monte Cassino 60

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska

Kuchnia Polska. Praca w kuchni otwartej, dania przygotowywane na bazie świeżych produktów. Praca zmianowa.

Nasze wymagania

Wymagania

Profesjonalizm, znajomość języka polskiego, znajomość kuchni polskiej, dyspozycyjność, punktualność, wysoka higiena osobista, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole. Pozytywna osobowość. Komunikatywność.

To oferujemy

Gwarantujemy pracę, z adekwatnym do umiejętności wynagrodzeniem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Restauracja U Kucharzy Gessler mieści się w samym sercu Sopotu. Lokal o znakomitej renomie i co ważne od 2 lat w nowej odsłonie z powodzeniem zaspokaja gusty kulinarne odwiedzających nas  Gości. Nasza kuchnia jest autorską kuchnią Pana Adama Gesslera. Dania są wiernie odtwarzane ze starych często przedwojennych przepisów znanych osób, autoryzowanych przez Pana Adama.  Potrawy, które serwujemy w Sopocie były również w menu znanych restauracji ze znakiem Michelin Pana Adama Gesslera w Warszawie tj. w hotelu europejskim i później w Arsenale.