Oferta pracy

Kucharz / Kucharka

Dussmann Polska Sp. z o.o.

23,0024,00 brutto / godz.
  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu

  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań

  • Kontrola dokumentów od dostawców towarów

  • Dbałości o porządek

Nasze wymagania

  • Dobrej organizacja pracy

  • Książeczka SANEPID

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca na jedną zmianę (poniedziałek – piątek)

  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stawka 23-24 zł/h brutto

  • Pracę w kameralnym zespole

  • Benefity pozapłacowe (premie, dopłatę do pakietu medycznego oraz sportowego)

  • Profesjonalne szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Dussmann Polska Sp. z o.o., Spółka wchodząca w skład międzynarodowego Holdingu Dussmann, wiodącego dostawcy usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej, do jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy w Polsce.

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, specjalizującym się w ponad 100 usługach. Dzięki zmotywowanym pracownikom i ukierunkowaniu na innowacje i technologię opracowujemy dostosowane do potrzeb koncepcje i rozwiązania dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!