Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

VILLA COTONINA sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Sanatoryjna 7

Czerniawa-Zdrój

Świeradów-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • 1. Bezpośredni udział w produkcji kulinarnej zgodnie z wyznaczonymi standardami.

  • 2. Przestrzeganie receptur oraz wyglądu i kompozycji dań.

  • 3. Ścisła współpraca oraz wykonywanie zaleceń Szefa Kuchni

  • 4. Aktywne doskonalenie umiejętności kulinarnych zgodnie ze wskazówkami kucharzy oraz Szefa Kuchni.

  • 5. Dbałość o pół produkty i produkty kulinarne, ich świeżość i racjonalne przetwarzanie zgodne z obowiązującymi standardami.

  • 6. Dbałość o wizerunek gastronomii Pracodawcy

  • - na rynku lokalnym, poprzez najwyższej jakości serwis i produkt gastronomiczny oraz elastyczność w zakresie spełniania potrzeb gości z zachowaniem obowiązujących standardów hotelu.

  • - wewnątrz, poprzez dobrą i merytoryczna współpracę z innymi działami i zachowanie wysokiej kultury osobistej i poszanowania godności i praw współpracowników.

  • 7. Dbałość o czystość i porządek na wyznaczonym stanowisku pracy.

  • 8. Dbałość i należyte eksploatowanie sprzętu technologicznego oraz ogólnego mienia firmy

  • 9. Bezpośredni udział w zachowaniu czystości i porządku w kuchni, magazynach, chłodni i mroźni.

  • 10. Racjonalne i prawidłowe używanie chemii i produktów higienicznych.

  • 11. Przestrzeganie zasad i procedur Haccp oraz natychmiastowe informowanie przełożonego o problemie lub niemożliwości zastosowania się do zasad Haccp.

  • 12. Przestrzeganie zasad BHP, prawa pracy i P.POŻ.

  • 13. Przestrzeganie higieny osobistej dotyczącej wyglądu zewnętrznego (ubrania roboczego, fryzury itp.).

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • • doświadczenia w branży,

  • • przestrzegania wypracowanych standardów i zasad pracy,

  • • umiejętności pracy w zespole,

  • • dobrej organizacji pracy,

  • • znajomości przepisów BHP oraz procedur HACCP,

  • • dyspozycyjności,

  • • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Oferujemy

  • • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur,

  • • stabilne zatrudnienie,

  • • profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • • atrakcyjne warunki zatrudnienia

O nas

Hotel