Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Katarzyna Siołek WILCZYNIEC

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 1004 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 476 netto (+ VAT) / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, Nie pracujemy w Niedzielę Wielkanocną, Wigilię oraz pierwszy dzień Bożego Narodzenia
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, zima: pon-pt 12.0-20.0, weekend 11.00-20.00; lato: pon-czw 12.00-20.00, pt-nd 11.00-21.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + napiwki

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy

  • przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

  • racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat

  • dbanie o odpowiednią estetykę potraw

  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych

  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska

  • informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach, zgłaszanie przełożonemu informacji o przygotowanych posiłkach, w szczególności zaś o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów oraz innych problemów jakie mogą utrudnić czy uniemożliwić prawidłowe wykonanie obowiązków służbowych

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów kuchni polskiej i europejskiej

  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym miejscu pracy

  • kształcenia branżowe

  • wysokie zarobki i premie

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Zajazd Wilczyniec powstał w 2010 r. Jesteśmy tradycyjną rodzinną restauracją. Dwukrotnie zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie czytelników Echo Dnia na najlepszą restaurację w województwie świętokrzyskim. W latach 2019 oraz 2021 otrzymaliśmy główną nagrodę w ogólnokrajowym konkursie Orły Gastronomi.

Nasza kuchnia łączy w sobie tradycyjne, domowe, polskie smaki z wybranymi elementami kuchni międzynarodowej.

Dania o ile to tylko możliwe przygotowujemy ze świeżych regionalnych produktów.