Oferta pracy

Kucharz/Kucharka

Altera Sp. z o.o.O firmie

  • Łąkowa 1
    Warka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Altera Sp. z o.o.

Łąkowa 1

Warka

Firma Altera Sp. z o.o. zarządzająca czterogwiazdkowym Hotelem Sielanka nad Pilicą**** w Warce poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie potraw kuchni zimnej i gorącej w formie bufetowej
  • Przygotowywanie dań a'la carte
  • Dbałość o jak najwyższa jakość przygotowywanych dań
  • Przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy

Co oczekujemy:

  • Wykształcenia gastronomicznego lub pasji do gotowania,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
  • Gotowości do pracy także w weekendy i święta

Oferujemy:

  • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwość korzystania ze szkoleń kierunkowych
  • Pracę w zgranym i otwartym na ludzi zespole,
  • Możliwość korzystania z mieszkania służbowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy