Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

MONTOWNIA SMAKÓW s.c.

25,0030,00 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kuchnia zimna, kuchnia ciepła wydawanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymagania

  • Montownia Smaków na ul. Kaczej 8 w Warszawie szuka kucharza.

  • Stawka 25zl netto (na rękę) - kuchnia zimna, kuchnia ciepła. System pracy 2/2 lub 2/2/3 do dogadania. Godziny pracy 10:00-22:30. Kuchnia międzynarodowa.

  • Szukamy pracowników na stałe, odpowiedzialnych, chcących pracować w zespole.

  • Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Miejsce pracy: Montownia Smaków ul. Kacza 8, Warszawa

  • Zapewniamy pracę podczas LOCKDAWN-U

  • Stawka 25 PLN /H NA RĘKĘ

  • CV prosimy wysyłać za pośrednictwem Pracuj.pl

  • Zapraszamy do kontaktu.

To oferujemy

  • System pracy 2/2 lub 2/2/3 do dogadania.

  • Godziny pracy 10:00-22:30.