Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

AMERICAN CUISINE WARSAW sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Masz doświadczenie w pracy na kuchni i chcesz pracować na cały etat lub pragniesz zarobić na swoje studia lub szkołę?

A może chcesz zacząć swoją przygodę z gastronomią lub rozwinąć swoje umiejętności i poznać prawdziwą amerykańską kuchnię?

To znak, że u Nas zrealizujesz swoje plany, a my czekamy właśnie na Ciebie.

Elastyczny grafik pozwoli Ci połączyć pracę z nauką lub studiami.

Miejsce pracy: TGI Fridays, Al.Jana Pawła II 29 - Wola

Nasze wymagania

  • uśmiech oraz pozytywne nastawienie do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • praca zgodnie ze standardami marki

To oferujemy

  • stabilną i pewną pracę w międzynarodowej firmie,

  • indywidualne szkolenia stanowiskowe pod okiem Szefa Kuchni i Shift Leadera,

  • pozytywną atmosferę w pracy,

  • elastyczny grafik miesięczny dostosowany do Twoich zajęć na uczelni / w szkole,

  • zniżki pracownicze,

  • stawkę godzinową za pracę ustalamy indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej

O nas

Amerykańska sieć restauracji TGI Fridays  obecna na mapie gastronomicznej Warszawy od ponad 20 lat poszukuje nowych pracowników do swojego zespołu.