Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

EPP E.IZDEBSKA, P.MYŚLECKI, P.MICHALSKI s.c.

22,0024,00 brutto / godz.

gen. Ludomiła Rayskiego 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności polegających na przygotowywaniu posiłków zgodnie z recepturami i planem produkcji

  • bieżąca kontrola jakości posiłków na każdym etapie produkcji

  • racjonalne gospodarowanie surowcem

  • dbanie o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny

  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, sumienność

To oferujemy

  • umowa zlecenia lub umowa o pracę po okresie próbnym

  • stabilność zatrudnienia – pracujemy również w czasie pandemii, nie zamykamy się jak inne lokale gastronomiczne

  • wynagrodzenie zależne od stanowiska, umiejętności i doświadczenia

  • elastyczny grafik, system premiowy

  • Zapewniamy zatrudnienie nawet w lockdown-nie

O nas

Zatrudnimy kucharza.

Praca zmianowa 2/2 w godz 12:00-21:30

Stała praca, umowa o prace. Oferujemy stabilne wynagrodzenie, system premiowy.