Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz/Kucharka

DZIKA RADOŚĆ restauracja

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mieczysława Pożaryskiego 32

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Przygotowywanie posiłków a’la carte oraz imprez okolicznościowych

  • Racjonalne gospodarowanie towarem

  • Dbanie o odpowiednią estetykę dań

  • Utrzymywanie porządku i higieny pracy

  • Organizacja pracy w sposób zapewniający prawidłowe i szybkie wydanie potraw

  • Dbanie o należyty stan techniczny narzędzi pracy i wyposażenia restauracji

  • Przygotowanie posiłków w formie bufetów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharz/kucharka - minimum dwa lata

  • Zaangażowanie

  • Samodzielna organizacja pracy

  • Odpowiedzialność

  • Kreatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy przy dużych przyjęciach i cateringach

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość kuchni polskiej

To oferujemy

  • Stałą współpracę

  • Konkurencyjne zarobki uzależnione od umiejętności

  • Pracę ze stałym zespołem

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Restauracja na Wawrze po zmianie właściciela otwiera się na nowo.

Pragniemy stworzyć wyjątkowe miejsce dla naszych gości oraz przyjazne dla pracowników.

Preferujemy kuchnię polską.

Przewiń do profilu firmy