Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

SEJA SEBASTIAN JANECZEK

2230 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • planowanie menu lunchowego

  • przygotowywanie posiłków zgodnie ze sztuką kulinarną

  • dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy

Nasze wymagania

  • ukończenie szkoły gastronomicznej lub doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność organizacji czasu i rozkładu, planowania pracy

  • współpraca zespołowa

  • znajomość kuchni polskiej w tym staropolskiej, praca na bemarach

To oferujemy

  • Kuchnia się powiększa i szuka kucharza lubiącego gotować, kreować i sprzątać po sobie. Po szkole gastronomicznej lub z doświadczeniem na samodzielnym stanowisku. Gotujemy po polsku, codziennie, na zmiany dla każdego. Praca w małym zespole na Młynowie. Kuchnia.bar