Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Hilton Warsaw City

  • Grzybowska 63, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 63

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wysokiej jakości zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu;

  • Przygotowanie potraw a’la carte oraz bankietowych;

  • Dbałość o czystość i higienę miejsca pracy;

  • Przygotowanie mis-en-place dla serwowanego danego dnia menu;

  • Współpraca z innymi departamentami w celu realizacji życzeń Gości;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza;

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, w tym również w weekendy);

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole pozytywne nastawienie do pracy;

  • Zaangażowanie;

  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne;

  • Znajomość języka polskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w ramach międzynarodowej sieci Hilton;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, imprezy pracownicze;

  • Posiłki w stołówce pracowniczej finansowanej przez pracodawcę;

  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy;

  • Zniżki na hotele Hilton na całym świecie;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - wewnętrzne kursy w formie

  • e-learningu, staże w innych działach hotelu.

Osoba na stanowisku KUCHARZ będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i prezentowanie wysokiej jakości potraw, aby zapewnić doskonałe wrażenia Gościom Hotelu oraz Centrum Konferencyjnego. Osoba na tym stanowisku poprzez swoją pracę przyczynia się do ogólnego wyjątkowego doświadczenia Gościa podczas pobytu w HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE.

Nasi Pracownicy są Sercem Hiltona. Jako doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie hotelarstwa wspólnie pracujemy na to, by Hilton był wyjątkowym miejscem pracy, tworząc interesujące i satysfakcjonujące ścieżki kariery dla nas i naszych współpracowników. Każdego dnia nasza wizja "wypełnić Ziemię światłem i ciepłem gościnności" łączy nas w jeden zespół, który tworzy wyjątkowe doświadczenia Gości na całym świecie. A nasi Pracownicy są w centrum tego wszystkiego.

Przewiń do profilu firmy