Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz / Kucharka

Ampli HR

95,00110,00 brutto / godz.
  • Wielka Brytania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy kuchni

  • delegowanie zadań

  • zarządzanie i wdrażanie personelu, udział w rekrutacji

  • organizowanie zaopatrzenia kuchni

  • nadzór nad jakością wydawanych dań zgodnie z polityką i menu sieci

  • współpraca z innymi działami restauracji

  • działania administracyjne

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (test + rozmowa)

  • wykształcenie gastronomiczne - mile widziane

  • międzynarodowe doświadczenie na stanowisku szefa kuchni (mile widziane w kuchni angielskiej/brytyjskiej)

  • akceptacja koncepcji sieciowej i menu bez wprowadzania własnej inwencji

  • deklaracja wyjazdu do UK na minimum 3 lata

  • umiejętność i doświadczenie zarządzania zespołem min. 10-15 osób

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • przyjazne usposobienie

  • dobra znajomość komputera i systemów do obsługi zamówień, uzupełniania zapasów

  • gotowość do 2-3 poziomowej rozmowy: rozmowa ze stroną brytyjską na Zoomie (termin do uzgodnienia na bieżąco), rozmowa bezpośrednia z przedstawicielem sieci i naszym rekruterem w Warszawie (styczeń 2022), rozmowa z Managerem restauracji (opcjonalnie, telefoniczna z terminem do uzgodnienia)

To oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 33.000 - 38.000 GBP rocznie + bonusy (ok. 15/17GBP h)

  • 48 - 50 godzin pracy w tygodniu

  • 5 dni pracy, 2 dni wolnego

  • zakwaterowanie w pokoju 1osobowy z pełnym wyposażeniem -58.52GBP/tydzień

  • atrakcyjne lokalizacje pracy na południu Anglii

  • praca w międzynarodowym środowisku w jednej z największych brytyjskich sieci z 244 letnią tradycją

  • pełne wsparcie i pomoc w otrzymaniu wizy (możliwa pożyczka od firmy na koszty związane z formalnościami i wyjazdem) oraz późniejszym statusem osiedleńca - również dla rodziny

  • odbiór z lotniska lub wykupiony transfer

  • możliwość pracy na długi okres czasu wraz z rozwojem kariery w sieci

O nas

Dla naszego Klienta, dużej sieci ponad 50 restauracji na południu Anglii, w związku z otwarciem nowych lokali, poszukujemy kandydatów na stanowisko: HEAD CHEF