Logo Pracuj.pl

Kucharz / Kucharka

"RENARD" sp. z o.o.O firmie

  • Wisła, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

"RENARD" sp. z o.o.

Malinka 35

Wisła

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Lubisz gotować i masz dobry smak?

Cenisz sobie klarowne zasady współpracy i dobrą atmosferę?

Chcesz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę?

Dołącz do naszego zespołu!

Czego od Ciebie oczekujemy ?

Pasji do gotowania,

Pozytywnego nastawienia i dobrej współpracy ze współpracownikami,

Dbania o czystość kuchni,

Dbania o racjonalne wykorzystanie produktów,

Obsługi cateringowej szkoleń, przyjęć okolicznościowych,

Nasze wymagania

Wymagamy:

Doświadczenia w pracy na kuchni,

Posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej,

Sumienności, punktualności, zaangażowania w wykonywaną pracę,

Wysokiej kultury osobistej,

Umiejętności pracy w zespole,

Organizacji własnego stanowiska pracy,

To oferujemy

Oferujemy:

Pracę w 3* hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,

Atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane umiejętnościami kandydata,

Możliwość zamieszkania w hotelu wraz z wyżywieniem,

Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

Możliwość realizacji samodzielnych projektów,

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,

Rodzinną atmosferę.

O nas

Hotel Vestina*** to obiekt konferencyjno-wypoczynkowy działający na rynku od 2002r.

Hotel znajduje się w Wiśle-Malince na południu polski (woj. śląskie). :

- 89 pokoi łącznie ponad 200 miejsc noclegowych (61 pokoi w generalnie wyremontowanych i oddanych do użytku w lipcu 2021 roku oraz 28 pokoi ekonomicznych)

- restaurację specjalizującą się w nowoczesnej kuchni regionalnej

- wiata grillowa przy hotelu

- Lobby Bar

- strefę SPA (saunę, jacuzzi, grotę solną, sezonowy basen zewnętrzny)

- hotel jest przystosowany dla rodzin z dziećmi

- dwie sale konferencyjno- szkoleniowe

- bliskie sąsiedztwo ok 100 m z dwoma stacjami narciarskimi "Cieńków"​ oraz "Klepki"​

Kucharz / Kucharka, Malinka 35, Wisła