Kucharz Kuchni Koreańskiej

Compass Group Poland

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:8.00-15.00, 22.00-2.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań z kuchni koreańskiej.

  • dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Nasze wymagania

  • znajomość kuchni koreańskiej.

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza.

  • umiejętność pracy na recepturach.

  • praktyczna znajomość systemu HACCP.

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • szkolenia wprowadzające.

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, następnie umowę o pracę.

  • elastyczne godziny pracy - grafik dopasowany do dyspozycyjności.

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • bezpłatne posiłki pracownicze.

  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie posiłków pracowniczych

  • wewnętrzne szkolenia w ramach Akademii Szefów Kuchni

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy w restauracji pracowniczej specjalizującej się w kuchni koreańskiej na stanowisko: Kucharz Kuchni Koreańskiej.

Przewiń do profilu firmy