Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz - kuchnia ciepła

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FIESTA CATERING

FIESTA Catering to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od ponad 14 lat na rynku.
Kompleksowo obsługujemy konferencje, kongresy, eventy firmowe, uroczyste gale i bankiety.
Za sukcesem firmy stoi zespół ludzi. Świadomość, zaangażowanie i dobra organizacja, to są
wartości którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.
Wraz z rozwojem firmy, wzrosło zapotrzebowanie na nowe osoby w naszych szeregach, dlatego
serdecznie zapraszamy do współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami
  • utrzymywanie optymalnego poziomu produkcji dań
  • zamawianie oraz kontrola towaru
  • przestrzeganie procedur pracy w gastronomii
  • współpraca w zakresie planowania i koordynowania produkcji na kuchni
  • dbanie o jak najwyższą jakość produktów
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności
  • współpraca z szefem kuchni

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy w gastronomii na stanowisku Kucharz
  • znajomość procedur obowiązujących w gastronomii
  • umiejętność planowania i realizacji produkcji w gastronomii
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołem ludzi
  • operatywność, kreatywność, samodzielność, punktualność, odwaga, zaufanie
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w doświadczonym i dobrze zorganizowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fiesta Catering z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się