Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz - Kuchnia Polska

Specjały Regionalne

4 5006 000 brutto / mies.
  • Nowy Świat 44
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nowy Świat 44

Warszawa

Jesteśmy restauracją działającą od 11 lat na Nowym Świecie. Posiadamy działającą od 17 lat sieć sklepów Specjały Regionalne, które sprzedają regionalne polskie produkty i produkty rolnictwa ekologicznego a ostatnio również produkty z naszej restauracji.

Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej. 90% naszych gości to obcokrajowcy oraz stali goście. Wykorzystujemy naturalne i świeże produkty od najlepszych dostawców, używamy wyłącznie ekologicznych jaj, znaczna część wykorzystywanych przez nas warzyw i owoców są produktami rolnictwa ekologicznego.

Opis stanowiska:

Otwarta kuchnia !!! Mieścimy się w zabytkowej kamienicy, więc nie mamy zbyt dużo miejsca. Praca w systemie 2x2, przygotowywanie dań rano (od godz. 10) i wydawanie od godz. 12. Zazwyczaj kuchnię zamykamy ok godz. 23.00, w weekendy ok 23.00.

Możliwa praca jako kucharza produkcyjnego w godz. 6.30 - 15.00. 5 dni w tygodniu

Kuchnia wyposażona w prasę do schabowych i zrazów, szokówki, trzony gazowe.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako kucharz.
  • Dobra znajomość kuchni polskiej i tradycyjnych przepisów

Oferujemy:

  • Pierwszy miesiąc - umowę zlecenie.
  • Po umowie zleceniu umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie - stawkę za godz. w zależności od kwalifikacji
  • Premię od wielkości sprzedaży stanowiącą 10-40% wynagrodzenia
  • Osobom spoza Warszawy proponujemy zakwaterowanie na pierwszy miesiąc.

Badanie sanitarne (orzeczenie lekarskie), CV, referencje mile widziane

Ogłoszenie archiwalne