Oferta pracy

Kucharz

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

  • Skarbowa 2, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Skarbowa 2

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dań a'la carte oraz innych potraw w ramach usług konferencyjnych i imprez okolicznościowych

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • chcesz się uczyć i rozwijać zawodowo

  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę

  • lubisz i umiesz pracować w zespole

  • jesteś gotowy(a) do pracy zmianowej, w godzinach popołudniowych i wieczornych (np. 15:00-23:00)

To oferujemy

  • podjęcie pracy na dłużej, na podstawie umowy o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • wsparcie w okresie wdrożenia i pracy - program adaptacyjny, szkolenia, elearning

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • wsparcie aktywności sportowej - dofinansowanie Karty MultiSport

  • odzież służbową, o której pranie i prasowanie dbamy my

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • posiłki dla pracowników

  • dodatki świąteczne

  • dodatek okolicznościowy (ślub, narodziny dziecka)

Choć pracujemy w 11 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy, jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój, a we wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Przewiń do profilu firmy