Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz liniowy

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

4 000 brutto / mies.

Józefa Wybickiego 3b

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie różnego rodzaju potraw,

  • Porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych,

  • Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,

  • Bieżąca obsługa restauracji hotelowej, oraz przygotowanie potraw na imprezy okolicznościowe,

  • Kontrola pracy pomocników kuchennych,

Nasze wymagania

  • Sumienność, dokładność, dbałość o szczegóły i zmysł estetyczny,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność organizowania swojej pracy i ustalania priorytetów,

  • Wykształcenie gastronomiczne, oraz minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kucharza,

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy według harmonogramu po 12 godzin dziennie przy zachowaniu przeciętnej 40-godzinnej tygodniowej normy czasu pracy, również w weekendy,

  • Wynagrodzenie w wysokości 4000,00 zł brutto miesięcznie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie będący właścicielem Centrum Konferencyjno-Hotelowego „Krowodrza” to średniej wielkości firma z wieloletnią tradycją zajmująca się świadczeniem usług szkoleniowych i edukacyjnych, a także działalnością produkcyjną na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej oraz klientów biznesowych.

Niniejsza oferta pracy dotyczy zatrudnienia w Centrum konferencyjno-Hotelowym „Krowodrza”, w którym prowadzona jest działalność hotelowa i gastronomiczna, a także organizowane są szkolenia i konferencje.

Przewiń do profilu firmy