Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz

  • Milicz, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LIBERO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Hotel Libero usytuowany jest w centrum miasta Milicz na terenie Doliny Baryczy.
    To 3-gwiazdkowy obiekt branży hotelarskiej.

    Kucharz

    Miejsce pracy: Milicz

    OPIS STANOWISKA:

    • przygotowanie dań zgodnie z ustalonym menu,
    • dbałość o jakość, temperaturę oraz estetykę podanych potraw,
    • przestrzeganie obowiązujących norm i standardów,
    • kontrolowanie jakości surowców i produktów żywnościowych oraz warunków ich przechowywania.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie gastronomiczne,
    • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
    • pracowitość, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    OFERUJEMY:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • elastyczny czas pracy,
    • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.