Kucharz

  • Płock, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.09.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 27.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "FUNDACJA EKONOMII SPOŁECZNEJ PRZYSTAŃ"

    Kucharz

    Miejsce pracy: Płock

    Zatrudnienie w Barze Mlecznym prowadzonym przez Fundację

    Obowiązki:

    • Przygotowanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami
    • Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań
    • Gotowość do zaangażowania w obsługę cateringów podczas konferencji i bankietów
    • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
    • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na stanowisku kucharza
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
    • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
    • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością

    Co oferujemy?

    • Pracę na umowę o pracę - pełen etat
    • Ciekawą pracę w zróżnicowanym zespole
    • Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o pracy z nami
    • Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach