Kucharz

Gastro serwis Damian KomorO firmie

4 000‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Reda, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zakład produkcyjny z siedzibą w Redzie poszukuje osoby na stanowisko:

Kucharz

Obowiązki:

  • przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami oraz wytycznymi szefa kuchni i jego zastępców, a także ich odpowiednie magazynowanie po ukończeniu produkcji
  • racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska
  • informowanie przełożonych o wykrytych zagrożeniach
  • zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na stanowisku kucharza
  • wiedza kulinarna
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość HACCP
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, staranność, rzetelność
  • kreatywność

Oferujemy:

  • miłą, koleżeńską atmosferę w pracy
  • godne zarobki
  • wysoki standard warunków pracy

Wynagrodzenie od 20 zł na rękę / godzinę dla osób z doświadczeniem!

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy