Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PARADISE OLEKSIJ STASZKO

    Bistro-Pizzeria w centrum Rzeszowa, kuchnia tradycyjna w nowoczesnym wydaniu.
    Dla nas gotowanie jest tym co lubimy.

    Kucharz

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    Poszukiwany: KUCHARZ

    Idealnie, jeśli masz energię i naprawdę lubisz gotować! Co więcej:

    • posiadasz minimalne doświadczenie w gastronomii lub chęć do nauki
    • masz poczucie kulinarnej estetyki
    • posiadasz książeczkę sanepidowską lub chęć do szybkiego jej założenia
    • jesteś dynamiczny i kreatywny
    • i dodatkowo potrafisz pracować w zespole!

     W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • umowę o pracę
    • kursy i szkolenia
    • pracę w kreatywnym zespole
    • system zmianowy.

     Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:

    CV w języku polskim lub dzwonić pod nr tel 886443147

    Jeśli nie masz dużego doświadczenia – nie martw się, nauczymy Cię wszystkiego!

    Czekamy na Ciebie!

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Paradise Oleksij Staszko z siedzibą wRzeszowie przy ul.Lisa Kuli 19 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.