Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz

  • Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842807"
    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego Klienta, restauracji wchodzącej w skład kompleksu rozrywkowego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Kucharz

    Nr ref.: KZ/03/2015

    Miejsce pracy: Skórzewo (pow. poznański)

    Jeśli gotowanie z pasją i zamiłowanie do jedzenia są Ci bliskie, aplikuj na nasze ogłoszenie:

    Opis stanowiska:

    • umiejętność przyrządzania potraw według receptur (kuchnia amerykańska)
    • inwencja własna, umiejętność łączenia smaków
    • dbałość o wygląd i smak przyrządzanych potraw
    • obsługa Gości restauracji

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie zawodowe:  2 - 5 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku kucharza, optymalnie w obiekcie obsługującym jednocześnie dużą liczbę gości
    • Wykształcenie gastronomiczne
    • Pasja do gotowania
    • Umiejętność dzielenia się wiedzą i chęci do nauki
    • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność (praca w weekendy w godzinach 10-20, w tygodniu 12-20)

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość otrzymania premii
    • Miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. michal.piernik@adecco.com

    Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842807" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842807 data-apply="popup"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842807" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3842807 data-apply="popup"