Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowa Restauracja No. 88 w Sopocie poszukuje obecnie pracowników na stanowiska:

    KUCHARZ

    Miejsce pracy: Sopot

    Główne zadania:

    Przygotowywanie i serwowanie posiłków w Restauracji, podchodzenie z pasją do serwowanych produktów i ciągłe uczenie się o ich zawartości, pochodzeniu i innych zaletach, a także dzieleniu się swoją wiedzą z innymi pracownikami, dbanie i szanowanie swojego stanowiska pracy, organizacja pracy podległego zespołu.

    Oczekujemy:

    Praca w gastronomii, jedzenie i gotowanie dla innych - to Twoja pasja, świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej, jesteś entuzjastyczną osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z innymi, jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy, masz gotowość do pracy także popołudniami i w weekendy, mile widziane - wykształcenie gastronomiczne.

    Oferujemy:

    Zapewniamy umowę o pracę, abyś pozostał z nami na dłużej, tworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby, atrakcyjne wynagrodzenie - doceniamy Twoje osiągnięcia.

    Korzyści dla Ciebie:

    • umowa o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • premia roczna uznaniowa
    • pakiety sportowe i zdrowotne
    • opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
    • badania profilaktyczne
    • atrakcyjne dofinansowanie karty sportowej
    • inne benefity socjalne i pracownicze
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez opcję
    Aplikuj teraz” znajdującą się na dole ogłoszenia.