Oferta pracy

Kucharz

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ROBERT PIEKARSKI , KARCZMA VIKINGO firmie

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ROBERT PIEKARSKI , KARCZMA VIKING

Kościerska 41a

Stara Kiszewa (pow. kościerski)

Kucharz

W związku z rozwojem firmy Karczma Viking w Starej Kiszewie zatrudni KUCHARZA z doświadczeniem.
Praca na karcie oraz przy imprezach okolicznościowych.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • dbanie o czystość i estetykę w miejscu pracy,
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • doświadczenie przy przygotowaniach imprez okolicznościowych,
  • znajomość kuchni Polskiej,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • podstawowa wiedza z zakresu HACCP,
  • sumienność, rzetelność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • miłą, koleżeńską atmosferę w pracy, wysoki standard warunków pracy,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • umowa o pracę.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy