Kucharz

  • Sulisław (pow. brzeski), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-05
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pałac Sulisław Hotel & SPA

    Pałac Sulisław Hotel & SPA***** aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

    Kucharz

    Miejsce pracy: Sulisław (pow. brzeski)

    Zadania:

    • przygotowanie dań - produktów o najwyższej jakości i walorach smakowych celem pozyskania jak największej sprzedaży i stałych klientów,
    • udział w planowaniu karty menu,
    • obsługa grup i imprez,
    • dbałość o posiłki zgodnie z wymogami racjonalnego żywienia: porcje posiłków, jakość, smak, estetyka wydawanych posiłków,
    • pobieranie produktów spożywczych z magazynów w ilościach przewidzianych recepturą,
    • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
    • obsługa klienta zgodnie z wysokimi standardami,
    • utrzymanie porządku w miejscu pracy i dbałość o powierzony sprzęt kuchenny

     Wymagania:

    • umiejętność przyrządzania dań kuchni międzynarodowej,
    • doświadczenie gastronomiczne
    • samodzielność,
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy zmianowej
    • aktualne badania Sanepid

    Mile widziane:

    • doświadczenie w obsłudze dużych przyjęć,
    • znajomość kuchni indyjskiej
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania,
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.