Oferta pracy

Kucharz - Szef Kuchni

Obiady Domowe "Pod Siekierkami"O firmie

  • Szczawnica, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Nasza restauracja znajduje się w centrum Szczawnicy.

Historia naszych domowych obiadów sięga lat 80 ubiegłego wieku. Rodzinny dom, w którym prowadzimy restaurację to prawie 200 letni zabytek z nadanym herbem szalayowskim “Pod Siekierkami”.

Od 31 lat podajemy naszym Gościom tradycyjne obiady domowe w oparciu o własne, autorskie receptury. W menu goszczą przede wszystkim polskie specjały: kotlet schabowy, pierogi ruskie czy placki ziemniaczane. Wyróżniamy się świetnie opracowanymi recepturami na pyszne, domowe i polskie dania podawane w rodzinnej, przyjaznej atmosferze.

W naszym lokalu nie serwujemy frytek ani alkoholu.

Szef kuchni - kucharz

Miejsce pracy: Szczawnica (województwo małopolskie)

Szukamy kucharza z doświadczeniem, który zechce dołączyć do naszego zespołu i pisać z nami dalej historię tego miejsca.

Obowiązki:

  • nadzór nad personelem restauracji w trakcie zmiany
  • kontrola jakości serwowanych dań i napojów
  • sporządzanie zamówień
  • zarządzanie czasem pracy pracowników
  • czynny udział w rekrutacji personelu liniowego
  • delegowanie zadań
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • dbałość o przestrzeganie procedur i standardów
  • motywacja pracowników
  • dbałość o podnoszenie jakości obsługi i sprzedaży
  • przynajmniej kilkuletniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • miłości do kuchni i doskonałego smaku
  • dobrej znajomości kuchni polskiej (mile widziana szersza wiedza kulinarna)
  • głowy otwartej na nowe

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki finansowe i premie (szczegóły podczas bezpośredniej rozmowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zakwaterowania
  • rodzinną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy