Kucharz

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-12-27
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2019-01-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CASA BONICATTI PAWLAK I DUDNIK sp.j.

    Włoski Szef Kuchni, aby stworzyć zespół (Brigade de Cuisine) do nowo otwierającej się restauracji w Toruniu-Stare Miasto proszukuje pracowników na stanowisko:

    Kucharz

    Miejsce pracy: Toruń

    Obowiązki

    • Przygotowanie i szczegółowe opracowywanie dań
    • Ustalanie własnego zakresu obowiązków na stanowisku, samodzielnie lub pod nadzorem Szefa kuchni
    • Nadzór nad jakością dań jak również nad ich odpowiednią prezentację
    • Dbałość o poziom standardów gastronomicznych
    • Komponowanie nowych dań

    Oczekiwania / Wymagania

    • Wysoka kultura gastronomiczna
    • Interakcja gastronomiczno-kulturalna
    • Umiejętność pracy w brygadzie
    • Wielojęzyczność/ znajomość jeżyka angielskiego konieczna!
    • Wielozadaniowość
    • Profesjonalne zaangażowanie i rozwój pasji zawodowej

    Oferujemy

    • Oferuje stabilne zatrudnienie
    • Bodźce zawodowe
    • Uczciwe warunki płacowe
    • Pracę w miłej atmosferze