Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

EAT BY ANN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Ciągle rozwijamy się i stawiamy wysokie cele - SUPERMENU -  nowa marka cateringu dietetycznego poszukuje pracowników do naszego teamu

Kucharz

Obowiązki:

  • przygotowywanie potraw i dań będących składnikami diet zgodnie z obowiązującymi recepturami
  • właściwa organizacja pracy w kuchni i zapewnienie najwyższej jakości przygotowywanych potraw
  •  terminowa realizacja zleceń produkcyjnych
  • racjonalne gospodarowanie surowcami, minimalizowanie strat
  • obsługa i dbanie o właściwy stan techniczny sprzętu, maszyn i urządzeń gastronomicznych
  • utrzymywanie porządku i higieny zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie procedur i prowadzenie zapisów obowiązującego systemu jakości

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 2 lata
  • pasja i zamiłowanie do gotowania
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy
  • sumienność, kreatywność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub inną preferowaną przez Pracownika
  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w dużej stabilnej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne