Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

Airport Hotel OkęcieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • pasja do gotowania,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość na ludzi,

  • wysoka kultura osobista,

  • ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • przyjemną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole,

  • obiady i napoje pracownicze,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • wysokiej jakości sprzęt i produkty do przygotowania dań,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie to działający od 2001 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Stale rozwijamy się i podnosimy standardy funkcjonowania. W 2014 roku rozbudowaliśmy oraz unowocześniliśmy nasz hotel i obecnie dysponujemy 263 designerskimi pokojami, 17 salami konferencyjnymi, klubem Aviator z zapierającą dech w piersiach panoramą miasta oraz własną pijalnią czekolady - Czekolada Café, oferującą unikalnej jakości produkty.

Airport Hotel Okęcie to miejsce, gdzie kadra zarządzająca specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych konceptów: Total Customer Experience, Komunikacji Nieantagonizującej, inżynierii Sprzedaży Transformacyjnej. Nasz hotel jako pierwszy w Polsce hotel niezależny uzyskał certyfikat STAY SAFE CONTROL firmy SGS - światowego lidera światowego lidera w zakresie inspekcji, weryfikacji oraz certyfikacji. Certyfikat ten jest potwierdzeniem skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa Gościa w dobie pandemii.

Przewiń do profilu firmy