Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez American House z siedzibą w Warszawie przy ul. Baletowej 3, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

American House Bed & Breakfast Agnieszka Joanna Moroz

3 5005 500 brutto / mies.

Baletowa 3

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy młodej osoby na stanowisko: Samodzielny Kucharz, z ambicjami kreowania nowoczesnej kuchni, niestandardowych smaków i dań. Od kandydatów oczekujemy entuzjazmu i kreatywności.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielny kucharz;

  • Dyspozycyjność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • pracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem

  • umowę o pracę

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • elastyczny czas pracy

  • rozliczenie godzinowe

O nas

American House to mała restauracja z pensjonatem na warszawskim Ursynowie, w pobliżu obwodnicy miasta. Jesteśmy na rynku już 15 lat i niezmiennie szczycimy się bardzo wysoką jakością świadczonych usług.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Baletowa 3