Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

hotel Mercure Warszawa Airport

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

U nas staniesz się uniwersalnym kucharzem, ugruntujesz swoje doświadczenie zarówno na kuchni zimnej jak i gorącej, a nawet będziesz przygotowywał proste desery. Zadbasz o to, aby goście restauracji oraz uczestnicy konferencji zaznali bogatych wrażeń smakowych.

Nasze wymagania

Jeśli masz już doświadczenie w pracy na kuchni i nie boisz się łamać tradycyjne przepisy różnych kuchni, bo jesteś kreatywny, chętnie odkrywasz lokalne smaki, dbasz o dyscyplinę w zachowaniu czystości i higieny pracy – czekamy na Ciebie.

To oferujemy

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

pracę w zespole zgranym, otwartym i kreatywnym

zatrudnienie na umowę o pracę

możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce

szereg benefitów socjalnych i motywacyjnych, w tym: prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia grupowego i programu sportowego (karta typu Benefit), bony na święta Bożego Narodzenia,

profesjonalne szkolenia prowadzone przez Accor Academy

O nas

Mercure Warszawa Airport to hotel szczególnie ceniony przez Gości ze względu na rodzinną atmosferę. Zawdzięczamy ją młodemu, zgranemu zespołowi. Jesteśmy dogodnie skomunikowani z Centrum Warszawy, zaledwie 3 km od lotniska im. Fryderyka Chopina i blisko stacji kolejki Warszawa Rakowiec. Należymy do grupy hoteli Accor, co pozwala nam dać Ci ogromne możliwości szkoleniowe i rozwojowe. Zacznij od nas, dołącz do nas.