Oferta pracy

Kucharz

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut BadawczyO firmie

  • Alpejska 42
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Narodowy Instytut Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego Państwowy Instytut Badawczy

Alpejska 42

Warszawa

Kucharz

Zakres obowiązków:

  1. Produkcja posiłków dla pacjentów  wg zleconych diet z oddziałów oraz receptur zawartych w DPP
  2. Produkcja potraw do bufetów
  3. Wydawanie posiłków dla pacjentów do klinik  oraz w sali konsumenckiej
  4. Wprowadzanie nowych receptur
  5. Odpowiedzialność za towar pobrany do produkcji
  6. Pobieranie i oznakowanie prób pokarmowych
  7. Dbanie o higienę stanowiska pracy
  8. Odpowiedzialność za powierzone obowiązki  oraz użytkowany sprzęt
  9. Przestrzeganie zasad BHP i HACCP
  10. Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych związanych z wykonywana praca

Wymagania:

  1. Wykształcenie   gastronomiczne
  2. Doświadczenie na stanowisku Kucharza
  3. Dobra organizacja pracy własnej
  4. Kultura osobista, komunikatywność, otwartość
  5. Zaangażowanie i chęć do pracy
  6. Śledzenie trendów kulinarnych
  7. Znajomość przepisów BHP i HACCP

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy