Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

Sierra Golf Resort Sp. z o.o.O firmie

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Gotowanie dla gości Sierra Golf Resort zgodnie z naszymi wytycznymi

  • Dbanie o zaplecze kuchenne

  • Uzupełniania towarów w lodówkach

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbanie o wizerunek Klubu

Nasze wymagania

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Chęci do pracy.

  • Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

To oferujemy

  • Możliwe bezpłatne zakwaterowanie

  • Brak nocnych zmian

  • Umowę od 1 dnia w Sierra Golf Resort – pełen etat.

  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy w pięknych okolicznościach przyrody!

  • Elastyczny grafik pracy

  • Pracę w nowo wybudowanej i wyposażonej kuchni.

  • Stawkę 20-25 zł netto - w zależności od umiejętności.

Sierra Golf Resort Sp. z o.o.

Sierra Golf Resort to klub golfowy klasy premium oferujący wyjątkową i przyjazną atmosferę, pole golfowe klasy parkowej, luksusowy hotel apartamentowy, restaurację, klub dla gości oraz pełne zaplecze sportowe i techniczne. Sierra Golf Resort jest dobrze skomunikowany i posiada łatwy dostęp do Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Morza Bałtyckiego i przyrody.

Sierra Golf Resort stwarza doskonałą okazję do połączenia pasji do golfa z profesjonalnym wyzwaniem.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Pętkowice k. Wejherowa

Przewiń do profilu firmy

Do naszego zespołu szukamy pracownika kuchni w Domu Klubowym. Poszukujemy osoby dla której pojęcie multitaskingu nie jest obce, która prócz gotowania znajdzie się czas by uzupełnić lodówkę lub dokonać przyjęcia towarów. Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi, to wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę.