Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "CONTINENT 2" E.KLIMCZAK sp.j.O firmie

  • Wieluń, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Hotel i Restauracja Zielona Weranda w Wieluniu od wielu lat z powodzeniem realizuje przyjęcia dla gości indywidualnych jak i przedsiębiorstw i urzędów.

Pracujemy a'la carte oraz przy bankietach i przyjęciach okolicznościowych czy cateringach.

Kucharz

Opis stanowiska:

Poszukujemy kucharza a'la carte, ale również do pracy przy bankietach i przyjęciach okolicznościowych.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, cykliczne szkolenia, pracę w ambitnym zespole, możliwość zakwaterowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharz - 2 lata.
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji potraw.
  • Dyscyplina i kreatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.
  • Cykliczne szkolenia.
  • Możliwość zakwaterowania lub zwrot kosztów podróży.

Ogłoszenie archiwalne