Logo Pracuj.pl

Kucharz

Hotel Santa Natura Family Resort & SPAO firmie

  • Wiskitki (pow. żyrardowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Hotel Santa Natura Family Resort & SPA

Wiskitki (pow. żyrardowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami naszego obiektu.
  • Dbałość o prawidłowe magazynowanie żywności.
  • Przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.
  • Dbałość o funkcjonowanie sprzętu i wyposażenia.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w gastronomii lub zamiłowanie do gotowania.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe wynagrodzenie zasadnicze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia.

Santa Natura to resort, który z jednej strony nawiązuje do regionalnego charakteru lokalizacji, podkreślając naturalne walory Mazowsza a z drugiej strony to innowacyjny i unikatowy pomysł na rynku.

Kucharz, Wiskitki 31, Wiskitki (pow. żyrardowski)