Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz

TIM CateringO firmie

2224 / godz. (zal. od umowy)
  • Kazimierza Michalczyka 13
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

TIM Catering

Kazimierza Michalczyka 13

Wrocław

TIM Catering to firma istniejąca w branży od blisko 18 lat. Zajmujemy się żywieniem zbiorowym, obsługujemy placówki publiczne, oferujemy catering okolicznościowy, dla firm, a od niedawna rozwijamy własny catering dietetyczny.

Kucharz

Opis stanowiska:

Poszukujemy kucharza do pracy nocnej przy cateringu dietetycznym. Praca odbywa się w zespole kilkuosobowym przygotowującym wyznaczone części menu na podstawie raportu. Praca w godzinach 22-6. Miejsce pracy - Wrocław.

Wymagania:

  • doświadczenie jako kucharz, dyspozycyjność,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • zaangażowanie, motywacja, pracowitość

Oferujemy:

  • możliwość stabilnego zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i umiejętności
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się segmencie firmy
  • możliwość rozwoju (jesteśmy otwarci na sugestię dot. organizacji pracy i szkoleń)
  • dobry kontakt z kadrą zarządzającą

Ogłoszenie archiwalne