Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kucharz zmianowy - Zastępca szefa kuchni

GIN POL JAE CHAN PARK

20,0030,00 brutto / godz.
  • Gliwicka 44, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, Restauracja otwarta jest w tygodniu od wtorku do piątku
  • Godziny pracy:Praca w godzinach 11-22, możliwe zmiany.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Gliwicka 44

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków pod okiem szefa kuchni

  • Przygotowanie składników do dań

  • Organizowanie listy zakupów i zamówień

  • Nauka dań kuchni koreańskiej

  • Dbałość o miejsce pracy - sprzątanie i porządkowanie

  • Odbieranie zamówień drukowanych

  • Wydawanie kompletnych dań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza min. 1 rok, najlepiej w kuchni azjatyckiej

  • Dyspozycyjność 6 dni w tygodniu

  • Wysoka kultura osobista i dyscyplina

  • Aktualne badania sanepidowo-epidemiologiczne

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (komunikacja z szefem kuchni w języku angielskim)

  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

  • Umiejętność szybkiej nauki

To oferujemy

  • Stała i bezpieczna praca w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i przyuczenie

  • Umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Przełamanie wszelkich barier językowych :)

  • Ciepły posiłek w czasie pracy

  • Ciepłe napoje

  • Odzież ochronna

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Wiedzeni ciekawością ludzi, nasza firma staje naprzeciw oczekiwaniem klientów różnego pochodzenia, dlatego też od kilku lat można spotkać w Katowicach nasz sklep koreański K-SHOP, jednak teraz przyszedł krok na coś bardziej autentycznego - restaurację-grill wprost z Korei Południowej. Każdy z naszych klientów ma możliwość przygotowania wybranego przez siebie grilla na płytach indukcyjnych umieszczonych w stołach, dlatego tak niezwykle ważne jest, aby każdy pracownik był pomocny i otwarty na innych.

Chcielibyśmy, aby to miejsce przyciągało wyglądem, zapachem i smakiem orientalnych dań, a szczególnie zespołem, który będzie obsługiwał klientów.

Stawiamy na uśmiech i profesjonalizm. Prosimy o CV tylko osoby, które posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym - rozmowa o pracę będzie 50/50 w języku polskim i angielskim.