Kucharz

Scanmed S.A.

  • Bankowa 2, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bankowa 2

Żory

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie potraw zgodnie ze standardami i recepturami

  • przestrzeganie procedur pracy w gastronomii (GHP, GMP, HACCP)

  • współpraca w zakresie planowania i koordynowania dostaw żywności do kuchni

  • dbanie o jak najwyższą jakość świadczonych usług żywienia indywidualnego i zbiorowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • co najmniej roczne doświadczenie w gastronomii na stanowisku samodzielnym

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność planowania i realizacji produkcji w gastronomii

  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

  • kreatywność i zaangażowanie

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej placówce

  • pracę w godzinach 8:00-16:00

  • miejsce pracy wyposażone w nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt

  • kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • ubezpieczenie grupowe dla Pracownika oraz członków rodziny

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość uzyskania dofinansowania do kursów i szkoleń

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy