Praca kucharz, lubelskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Bogucin (pow. lubelski)
    Profil idealnego kandydata: opracowywanie i wdrażanie nowych receptur analiza stanów magazynowych oraz nadzór nad procesem zamówień dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym możliwość przyuczenia do zawodu kucharz doświadczenie w pracy na...
    opublikowana: 18 października 2019
    Profil idealnego kandydata: opracowywanie i wdrażanie nowych receptur analiza stanów magazynowych oraz nadzór nad procesem zamówień dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przygotowywanie menu...
    • Łęczna
    Opis stanowiska: Przygotowanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami Estetyczne i prawidłowe wydawanie potraw i dań Przestrzeganie norm i standardów HACCP Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu Utrzymanie...
    opublikowana: 12 października 2019