Praca kucharz, zagranica

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Sirkka, Finland, Finlandia
    Czy wiesz, że Laponia jest nie tylko krainą Świętego Mikołaja? To także niekończąca się przygoda. Jeśli psie zaprzegi, skutery śnieżne i dobre jedzenie to coś, do czego wzdychasz to zdecydowanie miejsce dla Ciebie. W tej pracy nie tylko poznasz...
    opublikowana: 10 listopada 2019
    • 80 km od Lipska, Niemcy
    Wymagania: doświadczenie na w/w stanowisku wykształcenie kierunkowe komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana znajomość języka angielskiego chęć do pracy, zaangażowanie ...
    opublikowana: 4 listopada 2019
    • Niemcy, Kuhlungsborn (hotel na plaży), Niemcy
    Opis stanowiska: przygotowywanie ciepłych i zimnych posiłków do wyboru z karty Wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza znajomość niemieckiego lub angielskiego chęć podjęcia pracy sezonowej lub stałej ...
    opublikowana: 25 października 2019