Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kundenmanager - specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Coloneo Service GmbH

umowa o pracę
6 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • codzienny kontakt z klientem-telefoniczny oraz pisemny

  • dbanie o relacje z aktualnymi klientami, zdobywanie nowych

  • pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania zasobu mieszkań do indywidualnych potrzeb klienta, negocjowanie cen wynajmu

  • odpowiedzialność za proces wynajmu od wysalania oferty, rachunków, koordynacje przekazania kluczy aż do momentu opuszczenie przez klienta mieszkania

  • rozwiązywanie problemów związanych z pobytem klientów — koordynacja pracy personelu sprzątającego, ewentualnych napraw

  • aktywny udział w rozwoju firmy i realizacja projektów organizacyjnych i strukturalnych

  • dbanie o wizerunek firmy wobec osób zewnętrznych.

  • współpraca z przyjaznym, wielojęzycznym zespołem i zapewnienie wsparcia innym w razie potrzeby

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby:

  • z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • pozytywnej z łatwością nawiązywania kontaktów, zorientowanej na klienta

  • z umiejętnościami sprzedaży - mile widziane doświadczenie w obszarze związanym z obsługą klienta i/lub sprzedaży

  • samodzielnej w działaniu, o bardzo dobrych zdolności organizacyjnych, z entuzjazmem do pracy, zaangażowaniem

  • o wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych, chętnie pracującej w zespole

  • z poczuciem odpowiedzialności za powierzone zadania i za rzetelność ich wykonania

  • z umiejętności robienia kilku rzeczy (multitasking) - której praca z różnymi systemami i wielozadaniowość nie sprawia kłopotu

  • o wysokiej kulturze osobistej

Mile widziane

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szybko rozwijającym się zgranym zespole o niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze pracy

  • dużą samodzielność

  • rozwój – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów, budujemy przyszłość firmy poprzez ciągłą naukę

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw – dzięki nieskomplikowanej hierarchii w firmie szybko podejmujemy decyzje i stale usprawniamy procesy

  • pracę w niemieckojęzycznym środowisku – znaczącą część naszych klientów, to firmy niemieckie.

  • pracę w 100% z domu (Home-Office)

  • służbowe narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby w wysokości 6000 – 8.000 złotych brutto/ 160 godzin pracy w miesiącu – preferowane zatrudnienie w ramach współpracy B2B

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

    O nas

    Hometime24

    Wiodąca na rynku niemieckim firmą oferującą umeblowane mieszkania w wynajmie krótkoterminowym. Naszymi klientami są najczęściej międzynarodowe firmy budowlane i firmy usługowe.

    Jesteśmy świadomi, że usatysfakcjonowani klienci oznaczają długą i owocną współpracę z korzyścią dla obu stron, więc naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.

    Dbając o wzrost satysfakcji naszych klientów, chcąc zagwarantować jak najlepszą obsługę, poszukujemy ambitnych osób do wsparcia naszego aktualnego teamu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie zgłoszeń w języku niemieckim, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.