Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec

  • Kobierzyce (pow. wrocławski), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAROL to dynamicznie rozwijająca się firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami, obsługując ponad 5000 stałych Klientów. Obecnie posiadamy własne centrum dystrybucyjne oraz 9 oddziałów regionalnych. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki. Nasze starania doceniły uznane grona eksperckie, organizacje branżowe i media przyznając nam takie nagrody jak: Dobre, bo polskie, Gazela Biznesu, Wielkopolska Jakość, Hermes Poradnika Handlowca, Super Dystrybutor - SM Gostyń oraz Dystrybutor Roku 2016.

    Obecnie do naszych oddziałów poszukujemy osób na stanowisko:

    KUPIEC

    Miejsce pracy:
    Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)

    Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:

    • Tworzenie i realizacja zamówień
    • Utrzymywanie dostępności towarów na odpowiednim poziomie
    • Współpraca z kontrahentami i jej podtrzymywanie w oparciu o długofalowe relacje
    • Rozeznanie i monitorowanie trendów rynkowych w celu optymalizacji kosztów zakupów
    • Pozyskiwanie odpowiednich narzędzi i organizacja lokalnych promocji
    • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących zakupów

    Dla ich efektywnej realizacji konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

    • Min. 3 lata doświadczenia na adekwatnym stanowisku w branży spożywczej-warunek konieczny
    • Inicjatywa, samodzielność i kreatywne podejście do powierzonych zadań
    • Bardzo dobrej znajomości programów komputerowych - MS Office
    • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
    • Dbałość o szczegóły
    • Wysoka kultura osobista i poczucie odpowiedzialności
    • Bardzo dobra organizacja pracy

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Stabilną, ciekawą pracę, w młodym i energicznym zespole
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
    • System pracy umożliwiający samodzielność działania
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę
    Dołącz do naszego zespołu i prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz z listem motywacyjnym

    MAROL
    ul. Obodrzycka 61,
    61-249 Poznań

     lub za pomocą przycisku:

    W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez MAROL Sp. z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. ).""