Logo Pracuj.pl

Kupiec, Biuro Zakupów

PKP Intercity S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planu postępowań w wybranej kategorii,
  • prowadzenie postępowań zakupowych na podstawie wewnętrznych regulacji Spółki oraz ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • analiza rynku dostawców w wybranej kategorii,
  • przygotowanie i weryfikacja wymaganej dokumentacji związanej z procesem zakupowym, w tym w szczególności harmonogramu, zapytania ofertowego, ofert oraz protokołu wyboru dostawcy,
  • udział w negocjacjach,
  • prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej,
  • udział w postępowaniach zakupowych prowadzonych w ramach grupy zakupowej PKP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem procesów zakupowych,
  • wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu zakupów realizowanych: w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych i/lub z branży Marketing i Administracja i/lub z branży IT i Usługi Profesjonalne, i/lub z branży Inwestycje i Roboty budowlane,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień zakupowych i procesu negocjacji,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość narzędzi zakupowych wspierających procesy zakupowe,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,
  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,
  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie wypoczynku
  • zniżka na przejazdy kolejowe
  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PKP Intercity S.A.

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Aktualne oferty pracodawcy
BFZ/2021/03

Kupiec, Biuro Zakupów, Warszawa