Logo Pracuj.pl

Kupiec - branża odzieżowa

FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.O firmie

FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.

Dowborczyków 30

Śródmieście

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zagranicznymi i krajowymi producentami mody,
  • Uczestniczenie w kontraktacjach/ selekcja nowych kolekcji,
  • Budowanie i utrzymanie relacji z dostawcami,
  • Planowanie oraz realizacja budżetu zakupowego,
  • Przygotowanie i kontrola zamówień oraz harmonogramu dostaw,
  • Monitorowanie i analiza sprzedaży,
  • Działania mające na celu optymalizację i redukcję kosztów,
  • Realizacja założonych celów zakupowych,
  • Współpraca z innymi działami w firmie (marketing, e-commerce, magazyn).

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
  • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne,
  • Skuteczność i odpowiedzialność podczas wykonywanych zadań,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Wysoka orientacja na realizację celu oraz chęć poszerzania swoich umiejętności.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole oraz w przyjaznej atmosferze
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszym ekspertem w naszej dziedzinie. Zapraszamy dołącz do nas.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o należy do grupy Motion Fashion Network Europe GmbH. Naszą misją jest dostarczanie markom z segmentu odzieżowego, skórzanego, kosmetycznego i akcesoryjnego innowacyjnych rozwiązań logistycznych oraz E Commerce, które skutkują dynamicznym wzrostem sprzedaży i optymalizacją kosztów łańcucha dostaw.

Ponieważ wciąż się rozwijamy, szukamy nowych współpracowników do naszego oddziału w Łodzi.

Zapraszamy dołącz do nas.

Kupiec - branża odzieżowa, Dowborczyków 30, Śródmieście, Łódź