Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec / Buyer – branża tekstylna

  • Skawina, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Skawina

    Zakres obowiązków:

    • realizacja i kontrola procesu zamówień zakupu i transportu towaru
    • wyszukiwanie nowych źródeł dostaw i współpraca z dostawcami z branży tekstylnej w Polsce i na świecie
    • negocjowanie cen i warunków kontraktów (specyfikacja produktu, ceny i terminy dostaw)
    • udział w tworzeniu bazy asortymentowej produktu zgodnie z wymaganiami rynku i oczekiwaniami klientów
    • zarządzanie projektami odzieży dla firm oraz efektywna koordynacja procesu produkcji i jakości towarów tekstylnych w szwalniach w Polsce i za granicą
    • nadzór nad dokumentacją zakupową, w tym związaną z odprawą celną oraz rozliczanie faktur

    Oczekiwania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża tekstylna)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność prowadzenia negocjacji
    • umiejętność zarządzania projektami
    • wielozadaniowość i dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność działania pod presją czasu i ustalanie priorytetów

    Oferujemy:

    • rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych
    • bezpłatny transport na trasie Kraków – Skawina – Kraków.
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • możliwość udziału w targach,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • elastyczne godziny pracy oraz możliwość kończenia pracy w piątek o 15
    • kafeteryjny system motywacyjny (opiekę medyczną, MyBenefit, inne)
    Dołącz do Nas!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych  - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Hałacińskiego 21 w celach niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji.”

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych  - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Hałacińskiego 21 w celach niezbędnych do realizacji  bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”